Ülke seçin:

Die Philosophie von Dörken

Hedefimiz; müşterilerimiz için değer yaratmak ve gelecek nesillere yaşanabilir mekânlar bırakmaktır.

Misyonumuz; enerji tasarrufu sağlayan güvenilir ve yenilikçi ürün ve çözümler sunarak yapılara değer katmak, sağlıklı ve konforlu yaşam alanları yaratmaktır.

Kompetenter Partner für Bauherren, Handwerker, Planer und Handel Yatırımcı, tasarımcı ve uygulamacılar için uzman destek.Bilgi ve tecrübe, bireysel çözümlerin üretiminde en önemli kriterdir. Dörken Sistem, 50 yıllık bir deneyim ve bilgi birikiminin mirasçısı olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını ön planda tutan çözüm ortağı olmanın haklı gururunu duymaktadır.

Yenilikçilik anlayışı, ürünlerin sektördeki gelişime ayak uyduracak şekilde düzenli gelişimini sağlarken yeni çözümler yaratmayı da beraberinde getirmektedir. Ürün geliştirmede, problem çözme kalitesi ön planda tutulurken üç önemli özellik göz önünde bulundurulmaktadır:

- Uygunluk
- Kullanım Kolaylığı
- Dayanıklılık

Dörken Sistem, karmaşıklıktan uzak, deneyimli organizasyonel yapısıyla sektöründeki gelişim ve değişimlere kolaylıkla uyum sağlayabilen esnekliğe sahip olma avantajından müşterilerinin hedef ve beklentilerini gerçekleştirmek yönünde yararlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini yalnızca ürün performansına bağlı görmeyen Dörken Sistem, satış öncesi ve sonrasında sağladığı teknik destek ile her zaman müşterilerinin yanında olmaya özen göstermektedir.


DELTA® Ewald Dörken AG, Herdecke’nin tescilli markasıdır.